Інфекційні хвороби П`ятниця, 18.01.2019, 11:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Попередження
Цей сайт має інформаційний характер, при розумінні про захворювання необхідна кваліфікована медична допомога, не займайтеся самолікуванням - це може призвести до негативних наслідків для організму

Реклама

Статистика

Реклама

При встановленні діагнозу інфекційного захворювання (навіть приблизного) лікар повинен негайно надіслати екстрене повідомлення про це на адресу найближчого відділу охорони здоров я або санітарно-епідеміологічної станції, заповнивши особливу «Картку термінового сповіщення про гострозаразного хворого» (облікова форма № 58) Можна також сповістити по телефону чи особисто.


Ізоляція хворих вдома практикується лише при деяких захворюваннях з дозволу епідеміолога. При тяжкому перебігу хвороби всі хворі підлягають обов’язковій госпіталізації.


Госпіталізація інфекційних хворих здійснюється в спеціально пристосованих інфекційних лікарнях або інфекційних відділеннях лікарень загального типу. В лікарні хворий перебуває до повного клінічного видужання, а також до того часу, коли мине період заразності.    


Госпіталізація і лікування інфекційного хворого мають на меті як боротьбу з хворобою, так і проведення важливого протиепідемічного заходу: знешкодження першої ланки епідемічного процесу — джерела інфекції.    


«Інфекційна лікарня повинна бути школою гігієни для хворого: саме тут інфекційний хворий повинен набути гігієнічних навиків, щоб в свою чергу стати їх провідником у житті»  Це особливо стосується одужуючих бацилоносіїв і взагалі хворих поведінка яких вдома, на підприємстві та в інших місцях після виписки із стаціонару буде мати важливе епідеміологічне значення Інфекційна лікарня, отже, повинна бути тісно зв’язана з протиепідемічними організаціями. Кожного виписаного хворого можна розглядати як потенціальне джерело інфекції лише за лікарні. Тому лікар повинен повсякденно проводити з хворими санітарноосвітню роботу (бесіди і т. ін.).

 

Вхід на сайт

Пошук

Реклама

Долікарська допомога
http://ambulance.at.ua Швидка медична допомога - Перша долікарська допомога, при різних критичних випадках зі здоров'ям людини

Реклама

Попередження
При будь-якому використанні матеріалів сайту - посилання на www.infection.ucoz.org обов'язково.

Реклама

Мікробіологія
http://microbiology.ucoz.org Мікробіологія - навчальний посібник, для вивчення основних питань, які розглядає Медична мікробіологія

Реклама

Збережи для інших

Реклама

Copyright MyCorp © 2019uCoz